Begin
08-10-2025 om 12:30
Einde
08-10-2025 om 14:00
Sluiten
Repeterende afspraak!
Wil je de gekozen optie voor alle repeterende afspraken doorvoeren of alleen voor deze afspraak?
Locatie
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Oud deelnemers aan de Masterclass CO2-besparing, aspirant deelnemers en geïnteresseerden krijgen deze ochtend een mini Masterclass. Met bijdragen van Jacques van de Worp (VEMW) Berry de Jong (KWA) en Adrie de Groot (Kemira).
De terugkomdag is tijdens de Beurs Industrial Heat & Power op 8 oktober en is voor iedereen die in het verleden heeft deelgenomen aan de Masterclass CO2-besparing. De terugkomdag biedt een unieke kans om van elkaar te horen hoe de verduurzamingsplannen verlopen.
Maar ook plantmanagers, SHE-managers duurzaamheidscoordinatoren en anderen die binnen hun bedrijf betrokken zijn bij energiebesparing en het verlagen van de CO2-emissies kunnen deze ochtend een voorproefje krijgen van wat ze kunnen verwachten tijdens een masterclass CO2-besparing.
Programma
- 12:30 uur Welkom en introductie Masterclass - Sander Peeters (RVO)
- 12:40 uur De noodzaak voor verduurzamen om grondstof- en energiekosten te kunnen managen - Jacques van de Worp (VEMW)
- 13:00 uur Energie- en CO2 kosten - Berry de Jong (KWA)
- 13:30 uur World’s first carbon-neutral juice production plant - Tülay Tanaydin (GEA),
13:50 uur Discussie met zaal en delen ervaringen
- 14:00 uur Einde
Meld je aan